{{ctrl.notification}}

چگونه بلیط اینترنتی از sepehr seirبخریم؟

چگونه بلیط اینترنتی ازsepehr seirبخریم؟

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، هواداران خاص خود را پیدا کرده است. قبل از خرید بلیط بصورت اینترنتی پیشنهاد می‌شود مقاله "چطور به سپهرسیر اعتماد کنیم ؟" را مطالعه کنید، تا در ابتدا با راه هایی که قبل از خرید بلیط بایددانست آشنا شوید .

در نهایت برای خرید بلیط بصورت اینترنتی از sepehrseir  باید سه شرط زیر را داشته باشید،‌ که در این مقاله این موارد به وضوح توضیح داده شده است.

خرید بلیط اینترنتی از سپهرسیر

1. یک ایمیل لازم است تا بتوانید با آن ثبت کنید تا سیستم قادر باشد بلیط شما را به ایمیل ثبت شده ارسال کند یا در صورت هرگونه مشکلی در هنگام خرید بلیط از این طریق قابل پیگیری باشد. اگر ایمیلی نداشتید نگران نباشید شما می‌توانید در صورتی که قادر به ساختن ایمیل نبودید، از همکاران بخش IT مجموعه sepehrseir  راهنمایی بگیرید.

2. یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم آن را هم داشته باشید برای خرید بلیط از sepehrseir و دیگر سایت های اینترنتی فروش بلیط بصورت اینترنتی لازم است. اگر رمز دوم ندارید می توانید از خودپرداز همان بانکی که در آن حساب دارید رمز دومتان را بگیرید.

3. پول به اندازه کافی برای خرید بلیط هواپیما داشته باشید. برای خرید بلیط شما دو راه دارید؛ هم می توانید به سایت تک تک شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را تهیه کنید و هم اینکه از یک سایت جامع مانند    sepehrseirاین کار را انجام دهید. عیب روش اول این است که با انتخاب های کمتری روبرو هستید. مثلا شما اگر قصد سفر به مشهد را داشته باشید، می توانید به سایت ایران ایر مراجعه کنید و فقط از بین هواپیماهای این شرکت پرواز خود را انتخاب کنید و دیگر دسترسی به شرکت آسمان و ... ندارید اما در یک سایت جامع تمام پروازهای موجود از هر شرکت با تمامی قیمت ها و کلاس های پروازی برای شما به نمایش گذاشته می شود و حق انتخاب بیشتری دارید. خوشبختانه سایت sepehrseir توانسته این امکان را برای مشتریان فراهم کند.
 

در نهایت شما می توانید به راحتی خرید بلیط خود را با خیال راحت انجام داده و در تمامی مراحل ثبت نام سپهر سیر همراه شما خواهد بود.
همچنین برای اطلاع از خرید بلیط بصورت گام به گام در سایت sepehrseir می توانید مقاله "راهنمای گام به گام خرید بلیط هواپیما از سپهر  سیر" را مطالعه فرمایید.

date_range شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ remove_red_eye 1785 بازدید favorite_border 0 chat 2
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09158909200
https://t.me/sepehrseir
پرواز خارجی
09158909200
https://t.me/sepehrseir
قطار
09903355070
https://t.me/sepehrseir
هتل داخلی
09038241580
https://t.me/sepehrseir
هتل خارجی
09150366255
https://t.me/sepehrseir
تور داخلی
09150366241
تور خارجی
09150366242
https://t.me/sepehrseir
ثبت نظر
chat 2
شرکت آرامش سیراستهبان :

سلام.

حسین :

برای خرید بلیط اینترنتی از سپهر360 میشه از سایت سپهر سیر هم اقدام به خرید کرد. چه خوب! من معمولا بلیط از این سایت میخرم ، پایین ترین قیمت پیشنهادی رو هم میبینم